Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                  POSTAVY:Shogo Takamoto
Profese : Yakuza Kamicho (boss)
Biografie : Shogo Takamoto je Yakuza Kamicho, kdo miluje starověké zbraně. Jako dodatek k jeho vysokému postavení v japonském gangu se stal stálým zákazníkem na černém trhu se starožitnostmi, kde znechutil sběratele a dobrodruhy smixováním padělků a pravých předmětů. I přes jeho nezodpovědnou pověst ale pokračuje v roli dvojího hráče, aby vyčenichal, co lidé opravdu chtějí a nabídne jim to takovým způsobem, že jejich tužby překonají dobrý úsudek. Jeho poslední střet s Larou mu nechal v ústech velmi hořkou příchut´, ale nechtěl se jít pomstít, protože velmi pravděpodobný neůspěch by pro něj znamenal velkou ztrátu tváře.


Toru Nishimura
Profese : Reportér
Biografie : Toru Nishimura byl kdysi odvážný, zkoumavý reportér, který skřížil víc než jednou cesty s Larou. Momentálně je zámožným mediálním mogulem, příjemný a s dobrým smyslem pro humor, ovšem stále má ještě zálibu v dobrodružství a risku a je vždy št´astný, když potká Laru, pokud ji jedno z jejích dobrodružství přivede do města. Je ted´ trochu více opatrný - přece jen má jistou zodpovědnost a závazky, některé z nich trochu nepříjemné - a navíc potřebuje mít dobré vztahy s japonskou mafií.


Amanda Evert
Na venek byla Amanda výborná studentka sociální antropologie. Věřila z celého srdce, že běžná představa o realitě není nic jiného, než tenká, jednotvárná vrstva tažená přes nekonečnou pravdu duše. Studovala každou náboženskou a mystickou víru na světě, jak z minulosti, tak ze současnosti. Již na univerzitě byla exeprtem na teologii a mysticismus. Jejím snem bylo objevit znovu nejvyšší znalost z minulosti a učit ji lidi, tak aby mohli všichni dosáhnout duchovního osvícení. Mysticismus v době jejího mládí vypadal jako nevinné laškování, než posedlost a tak to Lara považovala za neškodné. Amandu velice bavilo zkoumat hranice mimo vědeckého pátrání. Byla brilantím výzkumníkem, který se stýkal s moderním světem. Mladá, trochu literární, ne příliš sebevědomá a trošku bohatá. Tak to byla Amanda. Její vztah s Larou byl znázorněn hravým filozofickým škádlením. Nesouhlasili spolu. Jednoho dne v Peru, při hloubení jedné z hrobek, která byla plná postgraduálních studentů, se stala velká katastrofa. Lara byla jediná, která se vrátila na povrch, kde byla i inženýrka Anya Imanu. Anya pak poslouchala hrůzný příběh o tom jak nějaká strašná bytost zabila všechny studenty, kromě Lary a Amandy, ale když se pak pokoušeli utéci, tak na Amandu spadla past, která zabezpečovala místnost. Amanda byla uvězněna pod tíhou stropem a následně se utopila pod vodou naplňující místnost. Avšak přežila.


Dùležité: Pokud dohrajete hru, budete moct hrát za postavu Amandy.


Alister

Alister je Lařin výzkumný asistent, jeho mysl je naplněna spousty informací z historie. Dokáže rychle poradit, zatímco je Lara na průzkumu. chce testovat svou teorii a odkryje tajemství, které nikdo jiný odkrýt nemůže. Jeho znalosti jsou skutečně užitečné. Alister je napjatý a bere sám sebe příliš vážně.

Zip

Zip je technik z Lařina týmu odpovědný za poskytnutí technických informací a logistickou podporu. Žije v dodávce nebo v serverové místnosti v Lařině sídle. Je Lařin stálý vzdálený společník přes sluchátko. Strávil pár let ve vězení a to zvýšilo jeho nenávist ke všem různým organizacím. Bývalý počítačový haker, loajální k Laře.
James W. Rutland J.R.

Vyrostl v prostředí obrovského bohatství a spousty privilegií. Nastoupil do vojenské akademie ve West Pointu a jen taktak se mu podařilo vystudovat. Jakkoli to bylo těžké, je rád, protože mu to vštípilo cílevědomost a pocit velké moci, že se mu hodí být mimo armádu. Je to charismatický muž zvyklý dostávat všechno, co chce; tentokrát však o předmět jeho zájmu usiluje také Lara.Anaya

Je stavební inženýrka pracující v chudých oblastech Jižní Ameriky. Byla Lařinou přítelkyní už na univerzitě a společně prožily tragédii poblíž Segou. Poté začala budovat svou vlastní slibnou kariéru, která často křížila Lařinu cestu.